Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuł sponsorowany

27 stycznia 2020

Jak dzięki własnej stronie www i rejestracji online zapełnić kalendarz w 2020 z Medfile®?

139

Własna strona internetowa to potężne narzędzie do marketingu. W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie pracy bez wykorzystania tego nowoczesnego medium. Znając potrzeby pacjentów oraz możliwości naszego programu do elektronicznej dokumentacji medycznej Medfile® przychodzimy z rozwiązaniem, które pozwoli przy minimalnym nakładzie pracy zwiększyć ilość realizowanych konsultacji w 2020 i kolejnych latach. Włączenie rejestracji online usprawnia proces komunikacji fizjoterapeuta – rejestracja – pacjent i pozwala na samodzielny wybór daty i godziny konsultacji przez pacjenta. To znacznie ułatwia i przyspiesza cały proces zapisu na wizytę. Zacznijmy jednak od początku.

Czy można jednocześnie odpoczywać i rejestrować pacjentów za darmo?

Można. Wpływ mają na dwa czynniki. Pierwszym z nich jest darmowa strona www, jaką można założyć w Medfile® nawet w bezpłatnym pakiecie abonamentowym. Strona www to idealna wizytówka Twojej placówki a przygotowana w profesjonalny sposób zwiększa wiarygodność i buduje pozytywny wizerunek. Strona internetowa w obecnych czasach stanowi pierwszy kontakt potencjalnego pacjenta ze specjalistą. Co wpływa na jej atrakcyjność i jak przyciągnąć uwagę przyszłego klienta? Jest kilka czynników, która mogą zaważyć o skuteczności tego narzędzia komunikacyjnego. Przede wszystkim:

  1. Dobrze dobrane zdjęcie profilowe oraz galeria przedstawiająca wnętrze gabinetu.
  2. Udostępniona rejestracja pacjentów online.
  3. Dodanie usług wraz z cennikiem.
  4. Opis działalności, kwalifikacje, wyróżnienia.
  5. Mapka z dojazdem.
  6. Opinie pacjentów o usługach.

Uzupełnienie tych wszystkich danych w kreatorze stron www w Medfile® zajmuje parę minut. Jest to inwestycja czasu, który zde...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy