Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

25 stycznia 2019

Medfile - elektroniczna dokumentacja dźwignią wzrostu
Jak przyjmować więcej pacjentów nie poświęcając przy tym zysków?

284

Zgodnie z definicją dźwignia jest jedną z maszyn prostych, których zadaniem jest uzyskanie działania większej siły przez zastosowanie siły mniejszej. Wszyscy doskonale wiemy, że w ciele ludzkim szkielet kostny stanowi dla mm system dźwigni. A jakie zastosowanie dźwignia ma w kontekście zwiększenia sprzedaży usług gabinetu fizjoterapeutycznego?

Chcąc rozszerzyć skalę swojej działalności należy skupić się na możliwościach, które pozwolą na uniknięcie dodatkowych obciążeń (np. wyższych wydatków). Warto zrobić rozeznanie na rynku i wykorzystać istniejące rozwiązania, jakie oferują inne firmy. Wejście we współpracę przy realizacji naszych inicjatyw rozwojowych pozwala na uzyskanie korzyści związanych z dodatkowmi przychodami ze sprzedaży przy minimalizacji kosztów takich przedsięwzięć.
Mniejszym lub zerowym nakładem finansowym możemy zyskać duży wzrost przychodów, dzięki wykorzystaniu tych dwóch narzędzi.      

R e k l a m a

Oszczędzaj czas na formalnościach z najlepszym programem do elektronicznej dokumentacji medfile.pl

Zmniejszenie ilości czasu koniecznego na działania formalno-administracyjne to największe marzenie każdego z nas. Obecny rozwój narzędzi internetowych pozwala w większym stopniu optymalizować własną pracę dzięki automatyzacji wielu procesów. Idealnym rozwiązaniem jest praca w oparciu o jeden system, który dostarcza wielu rozwiązań.
Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy to nasza strona internetowa pracuje dla nas 24/7, zamiast odbierać telefon możemy skupić się w pełni na konsultacji fizjoterapeutycznej a czynności związane z uzupełnieniem dokumentacji zajmują nam maksymalnie 5 min. dla jednego pacjenta. Brzmi wspaniale prawda? Od dziś takie marzenia stają się rzeczywistością.
Oto 10 powodów, dla których warto rozpocząć pracę w oparciu o medfile.pl i tym samym zrobić pierwszy krok do zwiększenia swoich przychodów:

  1. Darmowe konto testowe przez 14 dni z wszystkimi funkcjami Medfile. Załóż konto.
  2. Medfile Free – darmowy dla małych gabinetów (do 75 wizyt m-c).
  3. Medfile Plus – atrakcyjny abonament z płatnością roczną/miesięczną. Sprawdź aktualne promocje lub zapytaj o ofertę dedykowaną – www.medfile.pl/cennik  
  4. Rozbudowany grafik wizyt – pełna kontrola nad liczbą przyjmowanych pacjentów. Wizyty pojedyncze i wizyty grupowe. Automatyzacja zapisu na wizytę – pokazywanie dostępnych godzin, wskazywanie najbliższego wolnego terminu, kopiowanie wizyt, dodawanie wizyt powtarzalnych.
  5. Kompleksowa e-kartoteka pacjenta - karta wizyty fizjoterapeutycznej opracowana ze specjalistami z narzędziem diagnostycznym w postaci wizualizacji dolegliwości. Szablony dokumentów (skierowania, zaświadczenia), własne formularze i treść zgody RODO. Recepty, rachunki, załączniki. Spersonalizowany wydruk. Kody ICF, bazy leków ICD-10/ICD-9.
  6. Darmowa strona www gabinetu - idealna wizytówka dla prowadzonej działalności fizjoterapeutycznej. Strona www pod domeną nazwa.medfile.pl na naszym szablonie.
  7. Rezerwacja online wizyt przez pacjentów 24/7 - zapis poprzez kalendarz online na stronie internetowej gabinetu (własnej lub na szablonie Medfile). Godziny dostępnych wizyt generują się dynamicznie. Potwierdzanie wizyt za pomocą SMS.
  8. Obsługa płatności - generowanie rachunków i faktur. Pełna informacja na temat usług i wizyt w podglądzie i wydruku dla faktur zbiorczych generowanych w operacjach grupowych (raporty, karta pacjenta).
  9. Powiadomienia SMS i e-mail - prosty system przypomnień SMS i powiadomień e-mail. 100 SMS gratis na start dla każdego Użytkownika oraz 10 SMS w okresie testowym. Własne powiadomienia, archiwum wiadomości.
  10. Aplikacja mobilna (iOS, Android) – dostęp do kalendarza wizyt i kartoteki pacjentów, przekierowanie do mobilnej karty pacjenta. Pełna kontrola nad grafikiem pracy. 

Zaimplementowane funkcje w programie znacznie przyspieszają przepływ informacji pomiędzy wszystkim zainteresowanymi  podmiotami: rejestracją – pacjentem – fizjoterapeutą. Rozpoczęcie pracy z aplikacją Medfile to pierwszy krok w kierunku zwiększenia swoich przychodów i wykorzystania pierwszej opcji dostępnej w oferowanej przez nas dźwigni wzrostu.

Reklama gabinetu za 0 złotych. Bądź widoczny dla swoich pacjentów za darmo dzięki serwisowi www.gabinet-fizjoterapeuty.pl

Zwiększenie swojej widoczności w sieci to realny wpływ na pomnożenie swoich zysków. Im więcej informacji o naszej placówce, tym większe dotarcie do potencjalnych klientów.
www.gabinet-fizjoterapeuty.pl to bezpłatna, ogólnopolska baza dedykowana specjalistom w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji, masażu i dziedzin pokrewnych. Dodanie swojego gabinetu/placówki jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy 5 minut, aby zarejestrować się do serwisu i w oparciu o dostępny szablon przygotować swoją własną stronę z najważniejszymi informacjami o gabinecie, oferowanych usługach, lokalizacji. Dodatkowo dzięki integracji z aplikacją medfile.pl można udostępnić grafik do rejestracji pacjentów online, co oznacza, że proces zapisu na wizytę został zautomatyzowany do tego stopnia, iż to sami pacjenci uzupełniają grafik, a fizjoterapeuta może kupić się na pracy.
Serwis www.gabinet-fizjoterapeuty.pl  jest idealnym sposobem na dodatkową promocję, która nic nie kosztuje. Myśląc o strategii promocyjnej gabinetu należy wziąć pod uwagę fakt, iż blisko 90% Polaków informacji na temat swojego zdrowia i opieki zdrowotnej szuka w Internecie1. Te dane pokazują, jak cennym źródłem dotarcia do pacjentów jest obecność w serwisach społecznościowych, blogach, portalach specjalistycznych. Warto zadbać zatem o swoją widoczność. Dla każdego nowego użytkownika serwis gabinet-fizjoterapeuty.pl przygotował pakiet powitalny w postaci 3 miesięcy gratis na korzystanie z Medfile Plus. Dodatkowo istnieje możliwość redagowania treści na portal, co wzmacnia zarówno content merytoryczny strony jak i Twój wizerunek, jako wiarygodnego specjalisty.    

Medfile oraz gabinet-fizjoterapeuty.pl to połączenie idealne, które daje zdecydowaną marketingową przewagę na rynku. Warto sięgać po sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają przyjmowanie większej liczby pacjentów przy zachowaniu statusu quo związanego z finansami. Wykorzystanie naszych narzędzi w Twoim gabinetem to symbiotyczna relacja oparta na zwycięskiej strategii wzrostu.

 

Przypisy