Dołącz do nas

Praktyczna fizjoterapia

VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów

Członkami Rady Naukowej będą dziekani Wydziałów kształcących fizjoterapeutów w Polsce, Prezes Krajowej Rady Fizjoterapeutów, konsultanci wojewódzcy w dziedzinie Fizjoterapii i przedstawiciele stowarzyszeń.

 

 

W dniu 25 listopada bieżącego roku w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów. Organizatorem Olimpiady jest Wydział Rehabilitacji AWF Warszawa.

Olimpiada ma już swoją tradycję i z roku na rok staje się coraz większym i coraz bardziej rozpoznawalnym wydarzeniem nie tylko w środowisku fizjoterapeutycznym. Tegoroczna, szósta edycja ma szansę przewyższyć poprzednie, zarówno pod względem puli nagród, jak i liczby uczestników. Dodatkowymi atrakcjami będą ciekawe wykłady, ekspozycje sprzętu, atrakcyjne oferty szkoleń i kursów.

Spodziewamy się od 250 do 300 uczestników – najlepszych studentów reprezentujących uczelnie z całego kraju. ​

Darmowy

3 narzędzia niezbędne w gabinecie fizjoterapeuty

Prowadzenie dobrze prosperującego biznesu bez wsparcia nowoczesnych technologii to nie tylko niezwykle trudne zadanie, ale i ryzyko pozostania w tyl-e za rozwijającą się szybciej konkurencją. Dot...
Podstawowy

Terapia krótkowzroczności nabytej u dzieci metodą manipulacji powięzi

Dysfunkcje związane z rejonem głowy rzadko są obiektem zainteresowania ze strony fizjoterapeutów. Tymczasem wiele problemów związanych z narządami zmysłów, w tym np. krótkowzroczność, jak w opisanym w niniejszym artykule ...