Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuł sponsorowany

27 maja 2019

Promuj swój gabinet za darmo. Bezpłatna strona www, Rejestracja online, Elektroniczna Dokumentacja.

174

Bezpłatna reklama gabinetu. Darmowa strona www, rejestracja online, elektroniczna dokumentacja medyczna.

Promuj swój gabinet za darmo z Medfile®

Rynek usług fizjoterapeutycznych rozwija się bardzo dynamicznie. Pacjenci są coraz bardziej świadomi pozytywnych aspektów płynących z fizjoterapii. Zgodnie z badaniami, jakie przeprowadziliśmy niemalże 61,0% pacjentów udaje się do fizjoterapeuty z uwagi na otrzymane skierowanie, a prawie tyle samo bo aż 60,5% umawia się na wizytę, kiedy odczuwa niepokojące dolegliwości1. Jest to bardzo dobra wiadomość dla gabinetów fizjoterapeutycznych i rozwoju portfolio ich usług. Dlatego też, wiedząc, że poszukiwania dobrego specjalisty zaczynają się od Internetu, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom fizjoterapeutów i przygotować dla nich narzędzia, które bezpłatnie i bez udziału samych specjalistów zaopiekują sferę marketingowo – promocyjną.

Katalog gabinetów w dwóch odsłonach

Patrząc na rozwój marketingu internetowego ważne jest, aby podążać za trendami, które nie tylko wpłyną na zwiększenie widoczności w Internecie, ale przyczynią się również do budowania marki własnej, co w obecnych czasach, gdzie Internet stanowi pierwsze źródło informacji jest niezwykle istotne. Myśląc o działaniach promocyjnych w sieci przygotowaliśmy dwa rozwiązania.

Pierwsze z nich to bezpłatna baza gabinetów fizjoterapeutycznych.

Dzięki temu serwisowi gabinet fizjoterapeutyczny, rehabilitacyjny i inne specjalistyczne placówki mogą zwiększyć swoją widoczność wśród swoich pacjentów. Wystarczy kilka minut, aby dokonać formalności rejestracyjnych i w oparciu o dostępny szablon przygotować swoją własną wizytówkę z najważniejszymi informacjami o gabinecie, oferowanych usługach, lokalizacji. Ta ogólnopolska baza to zarówno Twoja strona www oraz wyszukiwarka gabinetów dla pacjentów. Oznacza to, że jest to bardzo cenne źródło dotarcia do potencjalnych klientów. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, Internet to pierwsze źródło poszukiwania informacji przez nas wszystkich, dlatego nasza obecność jako przedsiębiorców, jest tam konieczna. Dodatkowo serwis jest zintegrowany z programem do elektronicznej dokumentacji medycznej Medfile®, za pomocą której można udostępnić pacjentom rejestrację online oraz realizować konsultacje. Karta wizyty przygotowana została w oparciu o wytyczne KIF, co oznacza, że proces diagnostyczno-terapeutyczny zostanie przeprowadzony zgodnie ze sztuką. Każdy nowy użytkownik zarejestrowany w serwisie gabinet-fizjoterapeuty.pl otrzyma pakiet w postaci 3 miesięcy gratis na korzystanie z Medfile® Plus. Dodatkowo istnieje możliwość redagowania treści na portal, co wzmacnia zarówno treść merytoryczną strony jak i sam wizerunek specjalisty.

Drugim rozwiązaniem, jakie przygotowaliśmy w ramach marketingu internetowego dla naszych Użytkowników jest również darmowa baza gabinetów.

W trakcie zakładania bezpłatnego konta w Medfile® tworzy się wizytówka strony internetowej, która automatycznie dodawana jest do katalogu gabinetów. Następnie wystarczy jedynie uzupełnić dodatkowe informacje na temat godzin przyjęć czy aktualności oraz dodać galerię zdjęć. W taki sposób powstaje kolejna strona, która potencjalnie jeszcze bardziej podnosi szanse na zwiększone dotarcie do pacjentów. Można też na tym etapie zastosować link do rejestracji online

Wszystkie funkcje w jednym programie - Medfile®

Kompleksowe prowadzenie marketingu oraz procesu diagnostycznego w Medfile® możliwe jest dzięki wyodrębnieniu trzech modułów, jakie w naszej aplikacji stanowią trzon jej rozwoju:

  • darmowa strona www i miejsce w bazie gabinetów;
  • rejestracja online;
  • realizacja konsultacji dzięki EDM Medfile®.

Potrzebujesz więcej informacji? Umów się na bezpłatną prezentację systemu. Zadzwoń pod numer (+48) 530 610 330 lub napisz do nas maila na adres: biuro@medfile.pl.

 

Przypisy