Dołącz do nas

Praktyczna fizjoterapia

SALMED 2018 - najbardziej oczekiwane wydarzenie dla branży medycznej w 2018 roku

Cyfrowa rewolucja, której doświadczamy wywiera coraz większy wpływ na nasze życie. Pewnie wkraczając w różne dziedziny gospodarki, nie pominęła także branży medycznej, w której zgodnie z najnowszymi prognozami wzrośnie wykorzystanie nowych technologii i zastosowanie systemów informatycznych.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED odbywające się w cyklu dwuletnim, doskonale wpisują się w panujące trendy. MTP będące ich organizatorami bacznie śledzi sytuację w branży i analizuje wszelkie doniesienia. Trzymając cały czas rękę na pulsie możemy śmiało stwierdzić, że SALMED to najbardziej oczekiwane wydarzenie dla branży medycznej w 2018 roku.

Co dwa lata tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich stają się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń profesjonalistów zawodowo związanych z branżą medyczną m.in.: menedżerów służby zdrowia, kadry zarządzającej placówkami medycznymi, lekarzy, diagnostów laboratoryjnych, rehabilitantów, ratowników medycznych oraz pielęgniarek i położnych. Podczas nadchodzącej edycji odbędzie się prezentacja ofert najważniejszych firm branży medycznej eksponujących na stoiskach produkty takie, jak: aparatura i instrumenty medyczne, wyposażenie szpitali, klinik i gabinetów medycznych, w tym meble, wyposażenie medyczne, sprzęt medyczny jednorazowego użytku, sprzęt laboratoryjny, rehabilitacyjny, fizjoterapeutyczny, sprzęt wykorzystywany w medycynie ratunkowej
i ratownictwie medycznym oraz rozwiązania z zakresu technik komunikacji i informacji. Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych, a SALMED stanowi doskonałą okazję, aby zobaczyć dziesiątki nowych produktów w jednym miejscu. Na kilka tygodni przed targami jury złożone z ekspertów branży medycznej wyłoni spośród wystawców zwycięzców Konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. To cenne wyróżnienie od lat jest synonimem najwyższej jakości produktów i usług na rynku.

Ważnym aspektem targów SALMED są wykłady, warsztaty, konferencje, spotkania biznesowe o charakterze naukowo-szkoleniowym organizowane przy współpracy z partnerami merytorycznymi i wsparciu wybitnych specjalistów. To dzięki kilkudziesięciu branżowym wydarzeniom z zakresu zarządzania, medycyny ratunkowej, architektury przestrzeni szpitalnych, laboratorium, rehabilitacji, pielęgniarstwa czy IT, uczestnicy otrzymują pełne spektrum wiedzy do wdrożenia niemal natychmiast po targach.

 

  • Zintegrowana fizjoterapia pourazowa jako odpowiedź terapeutyczna na proces unieruchomienia powypadkowego – analiza przypadków

  • Manipulacje stawowe − działanie, przeciwwskazania i ryzyko ich stosowania