Dołącz do czytelników
Brak wyników

BardoMed

BardoMed jest producentem i dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego. Jesteśmy obecni na terenie całej Polski poprzez licznych Doradców Handlowych oraz nowoczesny, internetowy sklep rehabilitacyjny i medyczny. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego, sportowego oraz fitness. W ofercie posiadamy między innymi: aparaty do elektroterapii, laseroterapii, ultradźwięków, magnetoterapii, diatermie krótkofalowe, urządzenia do drenażu limfatycznego oraz bardzo popularną falę uderzeniową Rosetta ESWT i lasery wysokoenergetyczne.

ul. Pod Fortem 2F lok. 6,
31-302 Kraków
biuro@bardomet.pl
Tel. 12 444 12 97
www.bardomed.pl

FIZJO-SPORT

FIZJO-SPORT to konsultacje, edukacja, szkolenia z branży medycznej. Posiadamy wyłączność na szkolenia z metod Kinetic Control, The Performance Matrix, Movement System Impairments, które zyskują z roku na rok coraz większą popularność nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy.

Ul. Stokrotek 10,
35-604 Rzeszów
biuro@fizjo-sport.pl
Telefon:+48 535 002 686
www.fizjo-sport.pl

Mediprofit

Mediprofit - aparatura i sprzęt medyczny
W naszej ofercie:
- Urządzenie FED
- DIERS
- Urządzenie "Delos" do oceny, treningu i rehabilitacji propriocepcji postawy ciała
Wspólnie z firmą MARKMED Rehabilitacja Ruchowa Marek Wiecheć organizujemy wszystkie kursy znajdujące się w programie specjalizacji w zakresie fizjoterapii, wg trybu starego, nowego i uzupełniającego, oraz wiele innych.
Jako jedyna firma prowadzimy kursy metody FED – bezinwazyjnego leczenia skolioz. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy PNF, oraz kilkanaście innych kursów przeznaczonych dla fizjoterapeutów i lekarzy. Prowadzimy również kursy fizjoterapii w weterynarii tzw. zoofizjoterapii.

ul. Pod Fortem 2F lok. 6,
31-302 Kraków
biuro@bardomet.pl
Tel. 12 444 12 97
www.mediprofit.pl

Polrentgen

Polrentgen Sp. z o.o
Jesteśmy dystrybutorem aparatury medycznej renomowanych światowych producentów. Wszystkie nasze urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty UE i stanowią niezbędne wyposażenie placówek medycznych i weterynaryjnych. W ofercie medycznej znalazły się m.in. ultrasonografy, kardiotokografy (aparaty KTG). Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale także serwisem sprzętu, a na czas jego naprawy zapewniamy klientom aparaturę zastępczą. Przeprowadzamy również specjalistyczne szkolenia z obsługi zakupionego sprzętu

Skarbka z Gór 67/16
03-287 Warszawa
polrentgen@polrentgen.pl
Tel. 22 / 855 52 60
www.polrentgen.pl