Dołącz do nas

Praktyczna fizjoterapia

O czasopiśmie

Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja to czasopismo tworzone pod kierunkiem redaktora prowadzącego dr n. kf. Jarosława Ciechomskiego. Grono naszych autorów stanowią doświadczeni specjaliści i praktycy zajmujący się szeroko rozumianą fizjoterapią, masażem oraz osteopatią.

Miesięcznik powstał w wyniku realnych potrzeb i poszukiwania przez fizjoterapeutów sprawdzonych sposobów leczenia określonych dysfunkcji. W czasopiśmie znajdą Państwo szerokie spektrum szczegółowo omawianych schorzeń, poparte prawdziwymi przypadkami z gabinetów. Nasi autorzy to wieloletni praktycy stosujący zarówno najnowsze metody pracy jak i te wielokrotnie sprawdzone od lat. Za pośrednictwem naszego czasopisma dzielą się z Państwem swoim doświadczeniem i wiedzą. 

Co znajdą Państwo w Czasopiśmie?
Temat numeru – specjalnie opracowywany przypadek lub metoda poruszająca diagnostykę i terapię w praktyce naszych specjalistów. W tym dziale znajdziecie Państwo artykuły poruszające najbardziej nurtujące lub kontrowersyjne tematy oraz ich szczegółowe omówienie
Nowoczesne metody fizjoterapii – artykuły od doświadczonych lekarzy, osteopatów i fizjoterapeutów poświęcone wybranym metodom diagnostycznym i terapeutycznym, które często są poparte przykładami z ich codziennej praktyki
Z praktyki gabinetu – case studies, dotyczące konkretnych przypadków przygotowanych w oparciu o opisy realnych pacjentów i ich schorzeń. Artykuły przedstawiają rzeczywiste leczenie począwszy od badania a na zaleceniach dla pacjenta kończąc. W obszarze tego działu opisujemy schorzenia poszczególnych części ciała a także ogólnoustrojowe, z jakimi zgłaszają się dzieci i dorośli. 

Zamawiając wersję premium prenumeraty zyskują Państwo dostęp do wszystkich 86 archiwalnych wydań czasopisma wydawanego od 2010 roku.

Sięgnij już dzisiaj po 72 strony ,,Praktycznej Fizjoterapii i Rehabilitacji’’. Kilka lat temu zostaliśmy okrzyknięci najlepszym czasopismem dla fizjoterapeutów i zarazem niezbędnym narzędziem w codziennej pracy.