2. lutego (czwartek) o godz. 20:00

Jak prawidłowo lokalizować punkty akupunkturowe WĄTROBY?

14 punktów niezbędnych w pracy fizjoterapeuty

BEZPŁATNA TRANSMISJA LEKCJI

Poznaj przebieg meridianu i działanie 14 punktów akupunkturowych wątroby - przebieg kanałów energetycznych na ciele w oparciu o struktury anatomiczne oraz dokładna ich palpacja, lokalizowanie poszczególnych punktów oraz przypisywanie im określonych funkcji.

 
Lekcję poprowadzili:
Mgr Honorata Dziel
fizjoterapeutka, akupunkturzystka, założycielka Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu
Lek. Med. Bartosz Chmielnicki
doświadczony akupunkturzysta, ceniony i lubiany wykładowca, założyciel „Acurat”

Dlaczego warto wziąć udział w lekcji?

 
Poznasz przebieg oraz funkcje 14 punktów akupunkturowych wątroby
Dokładnie zobaczysz i obejrzysz każdy z 14 punktów akupunkturowych wątroby
Będziesz stosował poprawne nazewnictwo poszczególnych punktów
Dowiesz się jak wątroba wpływa na dolegliwości bólowe w ciele oraz nauczysz się im zapobiegać

Lekcję poprowadzili:

lek. med. Bartosz Chmielnicki
lekarz, stypendysta Uniwersytetu w Oksfordzie, doświadczony akupunkturzysta

Ceniony i lubiany wykładowca, założyciel „Acurat”. Od ponad dziesięciu lat prowadzi swoją praktykę akupunkturową, a także wykłada akupunkturę w Polsce, Czechach, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Izraelu. Znany jest z tworzenia niezwykłych materiałów dydaktycznych, które pomagają studentom w Europie. Jego książka ilustrująca 28 podstawowych pulsów w Medycynie Chińskiej została wydana w języku polskim, angielskim i niemieckim, a pisane przez niego artykuły ukazują się w branżowych czasopismach w Polsce, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Jest inicjatorem projektu „Gates of Life” do współpracy w którym zaprosił Raniego Ayal i dr Yaira Maimon. Rozpoczął również projekt Evidence Based Acupuncuture – najbardziej na świecie rozbudowanej bazy danych o skuteczności, mechanizmach działania i bezpieczeństwie akupunktury. Jest współtwórcą programu szkoły Acurat i odpowiedzialny jest za bieżącą kontrolę jakości prowadzonych zdjęć.

mgr Honorata Dziel
fizjoterapeutka, akupunkturzystka, założycielka Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu

Opiekun merytoryczny magazynu Naturoterapia w praktyce, autorka publikacji w magazynach takich jak Body Challenge i Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja. Szkoleniowiec Mauricz Training Center, Rehakursy, a wcześniej również IFAA. Zapraszana jako ekspert na pomniejsze spotkania z pacjentami oraz innymi specjalistami chcącymi podnieść swoje kwalifikacje. Prowadziła również wykłady na Uniwersytecie w Yliwiesce w Finlandii. Pracując z pacjentami wykorzystuje medycynę konwencjonalną i fizjoterapie z akupunkturą i Tradycyjną Medycyną Chińską oraz hirudoterapią. Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentem prowadząc kompleksową przychodnię działającą w sposób holistyczny. Zrzesza w miejscu swojej pracy wielu specjalistów, którzy w sposób zespołowy pracują nad przywracaniem zdrowia i funkcjonalności swoim pacjentom. Wraz z mężem kierują procesem odnowy biologicznej wielu zawodników MMA z Poznania. Z ich pomocy korzystają jednak zawodnicy z całej Polski. Pod swoją opieką mają również wielu obiecujących zawodników Cross Fit, Strong Man, koszykarzy, piłkarzy, lekkoatletów i triatlonistów. Pomagają wszystkim tym, którzy zaczęli tracić nadzieje w wielu próbach powrotu do zdrowia i lepszej formy psychofizycznej.

Ważne informacje na temat szkolenia:

 
  • Lekcja przeznaczona jest dla fizjoterapeutów i studentów fizjoterapii
  • Rejestracja na szkolenie trwa do 02.02.2023 do godz. 12:00 i jest całkowicie bezpłatna.
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji mailowo. Prosimy o sprawdzenie także folderu SPAM.
  • Jeśli chcesz dostać przypomnienie SMSem, zostaw nam numer telefonu.
  • Organizator nie przewiduje certyfikatów ani zaświadczeń za udział w wydarzeniu.
  • Nie możesz wziąć udziału w transmisji? Zarejestruj się, wyślemy Ci link do nagrania, do którego dostęp otrzymasz na 6 dni!