5 czerwca (pon.) o godz. 20:00

Mięśniowo-powięziowy ból międzyłopatkowy

Diagnostyka i terapia krok po kroku

Podczas lekcji poznasz autorskie metody dr Jarosława Ciechomskiego w terapii mięśniowo-powięziowego bólu międzyłopatkowego. Doktor przeprowadzi Cię przez cały proces diagnostyczny i terapię od A do Z - zwracając przy tym uwagę, na istotne szczegóły, które przedłożą się na efektywność TWOJEJ pracy.

 
Lekcję poprowadził:
dr n. k. f. Jarosław Ciechomski
Dyplomowany osteopata, doktor nauk o kulturze fizycznej, specjalista masażu leczniczego, fizjologii wysiłku fizycznego, terapii manualnej i osteopatii.

Dlaczego warto wziąć udział w lekcji?

 
Będziesz wiedział jakie mięśnie mają największy wpływ na rzutowaniu bólu w okolicy międzyłopatkowej - poznasz topografię oraz praktyczny schemat pracy z tymi mięśniami
Otrzymasz profesjonalny protokół badania diagnostycznego pacjenta z bólem między łopatkami
Zobaczysz przebieg terapii mięśni pochyłych, najszerszego grzbietu, dźwigacza łopatki oraz podgrzbietowego – a co za tym idzie wdrożysz skuteczne postepowanie fizjoterapeutyczne do własnego gabinetu
Dzięki wieloletniemu doświadczenia doktora Ciechomskiego poznasz nowe techniki pracy z pacjentem oraz dowiesz się jak unikać nieoczywistych błędów, co z kolei wpłynie na szybki powrót do zdrowia i zadowolenie twoich pacjentów

Lekcję poprowadził:

dr n. k. f. Jarosław Ciechomski
Dyplomowany osteopata, doktor nauk o kulturze fizycznej, specjalista masażu leczniczego, fizjologii wysiłku fizycznego, terapii manualnej i osteopatii.

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu (1995) i studiów podyplomowych w Sutherland College of Osteopathic Medicine (2008). W latach 1996 – 2007 pracownik naukowo – dydaktyczny Zakładu Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Absolwent wielu międzynarodowych szkoleń z zakresu fizjoterapii i terapii manualnej, m.in. PNF, Metody McKenzie, OTM, szkoleń Instytutu Barrala, Metody Łańcuchów Mięśniowo-Stawowych GDS, Metoda Manipulacji Powięzi.

Specjalista w zakresie manipulacji powięzi, manipulacji wisceralnych, pracy z tkanką miękką.

Od 1998 roku prowadzi prywatną praktykę, gdzie na co dzień pracuje z pacjentami. Zajmuje się także szkoleniem fizjoterapeutów i osteopatów. Od 2007 roku prowadzi działalność szkoleniową w VERSUS MEDICUS. Od 2012 roku jest pierwszym polskim Międzynarodowym Instruktorem Metody Fascial Manipulation poziomu 1 i 2, © wg Luigiego Stecco, w 2019 roku jako pierwszy w Polsce uzyskał tytuł Międzynarodowego Instruktora Metody Fascial Manipulation w Dysfunkcjach Narządów Wewnętrznych (FMID).

Ważne informacje na temat wydarzenia:

 
  • Lekcja pochodzi ze specjalistycznego kursu online autorstwa dr J. Ciechomskiego Terapia tkanek miękkich.
  • Rejestracja na szkolenie trwa do 05.06.2023 r. do godz. 11:00 i jest całkowicie bezpłatna.
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji mailowo. Prosimy o sprawdzenie także folderu SPAM.
  • Jeśli chcesz dostać przypomnienie SMSem, zostaw nam numer telefonu.
  • Organizator nie przewiduje certyfikatów ani zaświadczeń za udział w wydarzeniu.
  • Nie możesz wziąć udziału w transmisji? Zarejestruj się, wyślemy Ci link do nagrania, do którego dostęp otrzymasz na 5 dni!
Do zobaczenia 5 czerwca o godz. 20:00!