Drodzy Fizjoterapeuci!

Wystartowały najwyższe promocje w roku! na wszystko

 
Teraz nasze najlepsze publikacje i kursy online kupicie -35% taniej! z kodem: BLACKWEEKEND

Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja

Czasopismo tworzone dla tych, którzy stale chcą się doskonalić, konfrontować swoją wiedzę i doświadczenie z doświadczeniem innych, rozwijać swoje umiejętności i czerpać od najlepszych!

Znajdziesz tu zarówno najskuteczniejsze metody fizjoterapii (m.in. PNF, NDT BObath, Kinesiology Taping, Kinetic Control, Osteopatia, techniki powięziowe), jak i studia przypadków wraz z programem postępowania przygotowanymi przez certyfikowanych instruktorów i terapeutów.

Prenumerata dostępna jest w wersji papierowej lub cyfrowej do wyboru! Możesz wybrać także prenumeratę premium, która obejmuje zarówno papierowe wydania, jak i cyfrowe, a także dostęp cyfrowy do całego archiwum (niemal 140 numerów) czasopisma!

Wybierz swoją wersję >>

To nie wszystko!

Znasz nasze obszerne, praktyczne publikacje, dzięki którym materiały do pracy są zawsze gotowe, a Ty możesz skupić się na skutecznej terapii?!
Jeśli nie! Koniecznie je poznaj bo dziś zamówisz je 35% taniej!
Wystarczy, że w koszyku wpiszesz: BLACKWEEKEND
Atlas Rehabilitacji Ruchowej – znajdziesz tu materiały merytoryczne, postępowanie diagnostyczne zależne od schorzenia, stanu pacjenta i jego zdrowia, indywidualne zestawy ćwiczeń dla pacjentów, gotowe karty pracy, opisy schorzeń
Sprawdź >>
Fizjoterapia sportowa – znajdziesz tu opisy urazów, gotowe testy diagnostyczne i karty badań pacjenta, schematy postępowania oraz plany leczenia, autorskie schematy terapii, programy powrotu do aktywności sportowej, procedury postępowania w nagłych urazach
Sprawdź >>
Fizjoterapia dzieci i niemowląt – znajdziesz tu propozycje gotowych postępowań terapeutycznych w konkretnych przypadkach oraz przykładowe ćwiczenia z metodyką ich wykonywania z zakresu: neurologii, wad postawy i skolioz, ortopedii, chorób genetycznych i innych
Sprawdź >>

To wciąż nie koniec!

-35% z kodem BLACKWEEKEND otrzymasz także przy zamówieniu naszych bestsellerowych kursów online:
Akupunktura w praktyce fizjoterapeutycznej

Specjalistyczny kurs dla fizjoterapeutów omawiający fizjologię poszczególnych narządów, przebieg Meridianów oraz działanie poszczególnych punktów akupunkturowych. Wykorzystanie akupunktury w fizjoterapii pozwala na zniwelowanie m.in. bólów kręgosłupa i stawów, załagodzić objawy menopauzy oraz migrenowych bólów głowy. Dzięki delikatnej stymulacji precyzyjnie dobranych punktów na ciele terapeuta ma realną możliwość pomocy bardzo szerokiej grupie pacjentów. Akupunktura pozwala też zredukować stres, który często jest kluczowym czynnikiem wpływającym na przebieg leczenia

Terapia tkanek miękkich w oparciu o autorskie metody dr Jarosława Ciechomskiego

Specjalistyczny kurs dla fizjoterapeutów, który przedstawia autorskie metody pracy na tkankach miękkich według koncepcji stosowanej przez dr n. k. f. Jarosław Ciechomski D.O..

Skuteczna fizjoterapia dzieci i niemowląt

Specjalistyczny kurs dla fizjoterapeutów, podczas którego otrzymasz autorskie wskazówki do prowadzenia terapii w trudnych przypadkach chorobowych dzieci i niemowląt. Doświadczeni praktycy omówią postępowanie fizjoterapeutyczne w takich przypadkach jak m.in.: wady postawy, choroby genetyczne (Tournera, Cri Du Chat), mukowiscydoza, porażenie splotu barkowego, zaburzenia móżdżku i wiele innych.

Diagnostyka i leczenie zaburzeń postawy ciała oraz skoliozy idiopatycznej. Podstawowe problemy i rozwiązania oraz zalecenia w terapii dzieci i dorosłych

Kurs kierowany do fizjoterapeutów oraz studentów tego kierunku, którzy szukają źródła pogłębionej wiedzy na temat wad postaw u dzieci i dorosłych oraz chcących poznać skuteczne metody ich zapobiegania i leczenia. Tematyka kursu omawia najistotniejsze zagadnienia dotyczące wad postawy ciała. Treści w sposób praktyczny przedstawiają charakterystykę wad postawy, aktualne i najskuteczniejsze metody diagnostyczne i sprawdzone metody terapeutyczne.

Metody rehabilitacji pacjentów po udarze mózgu

Specjalistyczny program szkoleniowy dla fizjoterapeutów, przeznaczony dla wszystkich specjalistów, którzy chcieliby poszerzyć swoje kompetencje o skuteczne metody pracy z pacjentem po udarze mózgu.

Promocja trwa tylko od 24 do 29 listopada, więc nie zwlekaj!
Zamów to, czego potrzebujesz już teraz!

A jeśli masz do nas jakieś pytania – napisz lub zadzwoń!

Biuro Obsługi Klienta
tel. 61 66 55 800
bok@forum-media.pl