Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

15 czerwca 2020

REHA Management Congress. Najważniejsze wydarzenie branży medycznej już we wrześniu!

0 618

26 września w warszawskim hotelu Mariott odbędzie się jeden z największych kongresów medycznych w Polsce. REHA Management Congress to prelekcje z najlepszymi profesjonalistami z branży, certyfikowane warsztaty marketingu i strefa wystawiennicza - wszystko czego potrzebujesz, by jeszcze efektywniej działać na rynku.

Nasze motto – managment

REHA Management Congress jest pierwszym wydarzeniem w Polsce stworzonym z myślą o kadrze zarządzającej branży medycznej. Jeden intensywny dzień zapewni Ci potężną pigułkę wiedzy dotyczącą zarządzania, sprzedaży oraz promocji. Podczas trwania kongresu nie tylko spotkasz się z doświadczonymi specjalistami, ale też odkryjesz najnowsze trendy panujące w branży.

POLECAMY

Do kogo skierowany jest kongres REHA? Przede wszystkim osób, które nie chcą wypaść z obiegu i zależy im na ciągłym rozwoju swojego biznesu. Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli i pracowników klinik, gabinetów rehabilitacji, szpitali i ośrodków zdrowia. Również rehabilitanci i fizjoterapeuci zarządzający mniejszymi działalnościami znajdą tu wiele inspiracji.

Wiedza w praktyce

Program REHA Management Congress został podzielony na dwie części. W Sali 1 odbędzie się REHA Business Management – cykl wykładów poświęconych efektywnemu zarządzaniu biznesem segmentu medycznego. Podczas prelekcji skorzystasz z doświadczenia najlepszych ekspertów i poznasz praktyczne porady, które ułatwią Ci działanie na rynku.

Panele na REHA:

  • Krzysztof Pakulec: Skuteczna sprzedaż usług fizjoterapeutycznych.
  • Mateusz Wyciślik: Kanały pozyskiwania pacjentów on-line. Jak wybrać i połączyć je w skuteczną strategię.
  • Wojciech Herra: Jak zarządzać zespołem w branży medycznej, aby firma podwoiła swój zysk.
  • Radosław Żemło: Pozyskanie nowych i utrzymanie stałych klientów.             
  • Bogdan Sosnowski: Zwycięski zespół w nowych czasach.
  • Bartłomiej Lubiatowski: Aplikacja z myślą o fizjoterapeutach.

Pełny program konferencji znajdziesz tutaj: https://rehamanagement.pl/#program

W Sali 2 poprowadzone zostaną REHA Marketing & Sales Practice. W trakcie certyfikowanych warsztatów uczestnicy poznają najbardziej skuteczne tajniki marketingu w kontekście branży medycznej. Sebastian Goszcz przeprowadzi Cię przez skuteczne tworzenie strategii marketingowych, kreowanie reklam, budowanie grup odbiorców oraz budowanie dobrej relacji z klientem i zwiększanie s...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja"
  • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy