Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenie

23 stycznia 2020

REHA TRADE SHOW 2020

0 726

27 lutego 2020, na PGE Narodowym w Warszawie, odbędą się największe i jedyne targi B2B sektora rehabilitacyjnego i fizjoterapeutycznego- REHA TRADE SHOW 2020

Targi rehabilitacyjne REHA TRADE SHOW 2020, to wydarzenie branży rehabilitacyjnej i medycyny fizykalnej, będące doskonałą okazją do pogłębienia wiedzy z zakresu najnowocześniejszych technik rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych, usług opiekuńczych i pielęgnacyjnych, ale również szansą do zapoznania się ze światowymi trendami. Mottem przewodnim targów jest INNOWACYJNOŚĆ, tym samym innowacyjne podejście do rehabilitantów oraz fizjoterapeutów. 

NOWOŚCIĄ na rynku rehabilitacyjnym jest REHA MANAGEMENT, pierwsze i jedyne warsztaty dedykowane wyłącznie rehabilitantom i fizjoterapeutom, poruszające kwestie jak efektywnie prowadzić biznes w branży. 

Co zyskujesz biorąc udział w targach rehabilitacji?

27 lutego 2020 roku na PGE Narodowym spotkają się producenci, dystrybutorzy, terapeuci, pracownicy branży medycznej i rehabilitacyjnej, usługodawcy, a także wszyscy zainteresowani aktualnymi trendami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami z zakresu rehabilitacji i leczenia. Targi rehabilitacji REHA TRADE SHOW 2020 to przede wszystkim doskonała okazja do dialogu oraz wymiany doświadczeń pomiędzy Uczestnikami, a także do zapoznania się z najnowszymi trendami. To także okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz możliwość wzmocnienia relacji ze stałymi kontrahentami,  zaprezentowanie obecności firmy na rynku, prezentacji nowych produktów, poznanie najnowszych, światowych trendów oraz  udział w jedynych targach rehabilitacji B2B w Warszawie.

PANELE NAUKOWE:

Konferencja REHA FUTURE - obejmuje zagadnienia z obszaru fizjoterapii i rehabilitacji. Dedykowana jest kadrze medycznej i specjalistom ze służby zdrowia, m.in. lekarzom, fizjoterapeutom, fizykoterapeutom, osteopatom, ergoterapeutom, masażystom, trenerom personalnym i dietetykom, właścicielom i kadrze zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manulanej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego.

Warsztaty REHA MANAGEMENT - porusza zagadnienia ze sfery związanej z  praktycznym prowadzeniem biznesu, tj. dotyczące skutecznej  i  efektywnej sprzedaży swoich usług, budowania wizerunku marki, pozyskiwania i utrzymywania klientów oraz wartościowych relacji, zarządzania marką.

Warsztaty REHA PRACTISE poprowadzą  znani  eksperci branżowi. Podział prelekcji na poszczególne dziedziny ma na celu zagwarantowanie Uczestnikowi dostarczenia skondensowanej i konkretnej dawki wiedzy w przystępnej formie.

Targi REHA TRADE SHOW...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja"
  • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy