Autor: SALMED 2022

.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Umiejętności bezcenne czyli resuscytacja na targach SALMED

- Mam marzenie by wiedza i umiejętności w udzielaniu pomocy w stanach zagrożenia życia była wiedzą powszechną, a każdy medyk winien być w tym zakresie profesjonalnym nauczycielem - mówi dr n. med. Artur de Rosier, prezes ORL WIL. Dlatego właśnie na targach SALMED Wielkopolska Izba Lekarska przeprowadzi warsztaty: Stany nagłe – zaawansowane zabiegi resuscytacyjne. Prace nad programem odbywają się w szczególnym czasie kiedy cały świat wstrzymał oddech a pomoc niesiona drugiemu człowiekowi stała się celem nadrzędnym.

Czytaj więcej

Startupy gotowe do startu na targach SALMED

Sektor startupowy związany z innowacjami w medycynie staje się coraz bardziej znaczącym wsparciem systemu ochrony zdrowia. To rozwiązania przyszłości, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku i mogą go skutecznie zrewolucjonizować. Część takich wizjonerskich produktów będzie można zobaczyć na targach SALMED.

Czytaj więcej

Złoty Medal Wybór Konsumentów SALMED 2020

Złoty medal to nie tylko prestiż, ale i wymierne korzyści dla laureatów. To nagroda wyznaczająca rynkowe trendy i jednocześnie najbardziej rozpoznawalne trofeum targowe w Polsce. Choć targi SALMED z uwagi na epidemię koronawirusa nie mogły odbyć się w planowanym terminie, to przyznano osiem Złotych Medali produktom zgłoszonym w 2020 roku. Teraz głos mają internauci. To oni zadecydują, który z nagrodzonych otrzyma dodatkowy laur w postaci tytułu: Złoty Medal Wybór Konsumentów SALMED 2020. Głosowanie trwa do 15 grudnia.

Czytaj więcej