Złoty Medal Wybór Konsumentów SALMED 2020

Polecamy

Złoty medal to nie tylko prestiż, ale i wymierne korzyści dla laureatów. To nagroda wyznaczająca rynkowe trendy i jednocześnie najbardziej rozpoznawalne trofeum targowe w Polsce. Choć targi SALMED z uwagi na epidemię koronawirusa nie mogły odbyć się w planowanym terminie, to przyznano osiem Złotych Medali produktom zgłoszonym w 2020 roku. Teraz głos mają internauci. To oni zadecydują, który z nagrodzonych otrzyma dodatkowy laur w postaci tytułu: Złoty Medal Wybór Konsumentów SALMED 2020. Głosowanie trwa do 15 grudnia.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu aż ośmiu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym o zwycięzcy decydują internauci.

Głosowanie odbywa się na stronie internetowej www.zlotymedal.pl i trwa do 15 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone 17 grudnia 2020.

REKLAMA

Na jakie produkty można głosować? Prezentujemy listę nagrodzonych Złotym Medalem. Przypominamy, że najbliższa edycja Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED odbędzie się 23-25 marca 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Więcej na: www.salmed.pl

ZŁOTE MEDALE SALMED 2020 – LISTA NAGRODZONYCH

  1. NAZWA PRODUKTU: BTL FLEXI

PRODUCENT I ZGŁASZAJĄCY: BTL POLSKA Sp. z o.o.

BTL Flexi to najmniejszy aparat EKG na rynku, który bez trudu mieści się w dłoni. Charakteryzuje się doskonałą jakością zapisu, czytelnym ekranem dotykowym, podglądem wszystkich 12-tu odprowadzeń jednocześnie, bardzo długą pracą na zasilaniu bateryjnym oraz wytrzymałą i solidną konstrukcją o wysokim stopniu odporności.
 

 

  1. NAZWA PRODUKTU: BTL-6000 HIL POWER

PRODUCENT I ZGŁASZAJĄCY: BTL POLSKA Sp. z o.o.

BTL-6000 HIL POWER to jedyne urządzenie na rynku oferujące terapię laserem wysokoenergetycznym za pomocą sondy laserowej oraz systemu skanującego z termokamerą, umożliwiającą ocenę ocieplenia tkanki przed i w trakcie terapii, czujnikiem temperatury oraz personalizowanymi gotowymi protokołami. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz skuteczność terapii ostrych oraz przewlekłych schorzeń narządu ruchu.
 

 

  1. NAZWA PRODUKTU: Cyfrowy mobilny aparat rentgenowski GM85 z detektorem iQuia™

PRODUCENT/ZGŁASZAJĄCY: Medikol Systems Sp. z o. o. – zgłaszający; SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD. - producent

Dzięki wysokiej jakości mobilnemu systemowi RTG z systemem napędu akumulatorowego zyskuje się zaawansowaną technologię zamkniętą w zgrabnym i poręcznym urządzeniu: – kompaktowość, – innowacyjna technologia, – szybkość i precyzja, – wytrzymałość.
 

 

  1. NAZWA PRODUKTU: Elektrokardiograf AsCard Green z funkcją komunikacji z HIS w standardzie HL7

PRODUCENT I ZGŁASZAJĄCY: ASPEL SA

OPIS: Elektrokardiograf AsCard Green to najlepszy aparat w swojej klasie, łączący w sobie jakość i nowoczesny design. Aparat AsCard Green w połączeniu z oprogramowaniem CardioTEKA HL7 pozwala, dzięki obsłudze standardu HL7, na komunikowanie się ze Szpitalnymi Systemami Informatycznymi (HIS). Umożliwia wykonanie badań w pełnym zakresie 12 odprowadzeń i jest wyposażony w moduł automatycznej analizy i interpretacji. Niewielkie wymiary, niska waga oraz komunikacja z HIS przez HL7 sprawia, iż Green jest niezwykle funkcjonalny i niedrogi w użytkowaniu.
 

 

  1. NAZWA PRODUKTU: Ergospirometr CardioTEST CPET - system standardowych badań wysiłkowych rozszerzonych o ocenę pulmonologiczną

PRODUCENT I ZGŁASZAJĄCY: ASPEL SA

Ergospirometr CardioTEST CPET to innowacyjny system diagnostyczny do wykonywania standardowych elektrokardiograficznych testów wysiłkowych wraz z bezpośrednią oceną wydolności (VO2) oraz oceną układu oddechowego i metabolizmu mięśniowego na podstawie pomiarów przepływu i stężenia gazów wydechowych: tlenu i dwutlenku węgla. Współpracuje z systemami wysiłkowymi oraz rehabilitacji kardiologicznej Aspel. Cardiotest CPET to zaawansowane technologicznie narzędzie diagnostyczne doceniane za bezawaryjność, najwyższą jakość, użyteczność oraz funkcjonalność.
 

 

  1. NAZWA PRODUKTU: Rabdotest-Lab

PRODUCENT/ZGŁASZAJĄCY: ALLMED AB sp. z o.o.

RABDOTEST-LAB jest pierwszym na świecie jednorazowym zestawem testowym, służącym do szybkiego wykrywania mioglobiny w  moczu metodą bezaparaturową.
 

 

  1. NAZWA PRODUKTU: System do pielęgnacji i opieki noworodka w warunkach szpitalnych

PRODUCENT I ZGŁASZAJĄCY: FORMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

System do opieki i pielęgnacji noworodka FORMED to nowatorskie podejście do opieki nad noworodkiem. Rozwiązanie to wpływa bezpośrednio na jakość opieki medycznej i przyczynia się do poprawy standardów w szpitalach. Stanowisko to jest bezpieczne, odciąża położne i schematyzuje ich pracę, a także umożliwia zaangażowanie matki i ojca w czynnościach pielęgnacyjnych dziecka. Modułowość systemu pozwala na dowolne aranżowanie dostępnej przestrzeni. System uwzględnia rolę pielęgnacji jako czynności pobudzającej wszystkie zmysły noworodka, co stanowi najsilniejszy impuls dla rozwoju mózgu w pierwszych dniach życia dziecka.
 

 

  1. NAZWA PRODUKTU: Ultrasonograf Voluson E10

PRODUCENT/ZGŁASZAJĄCY: MEDINCO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. – zgłaszający; GE Medical Systems Polska Sp. z o. o. - producent

Voluson E10 to najbardziej innowacyjny z ultrasonografów rodziny GE Voluson dedykowany położnictwu i ginekologii. Bezkompromisowe rozwiązania technologiczne w połączeniu z legendarną ergonomią tworzą system będący niedoścignionym wzorcem w zakresie jakości obrazowania i łatwości uzyskania pewnego obrazu diagnostycznego. Jako jedyny na rynku może być wyposażony w całkowicie elektroniczną sondę konweksową eM6C z aktywnym chłodzeniem, zapewniającą wielokrotnie szybsze przetwarzanie obrazów 3D/4D.
 

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z KSIĘGARNI FIZMEDIO