Autor: Aaron Zizov

Wykładowca Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej DAO w Krakowie. Absolwent Medicin College of Alternative Medicine w Ramat Gan w Izraelu. Studiował akupunkturę, Shiatsu i ziołolecznictwo. Od 2003 r. praktykuje akupunkturę i Shiatsu w szpitalach w Tel Awiwie i Jerozolimie. W swojej pracy stosuje akupunkturę, masaż i chińskie ziołolecznictwo oraz dietetykę TMC. Specjalizuje się w ginekologii, akupunkturze kosmetycznej i leczeniu bólu. Prowadzi wykłady i szkolenia w Izraelu i w wielu krajach europejskich. Występuje na międzynarodowych kongresach.
Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Technika DO IN i stretching meridianowy

Wywodząca się ze starożytnych tradycji Dalekiego Wschodu technika DO IN to rodzaj ćwiczeń, które mogą doprowadzić do osiągnięcia równowagi oraz wewnętrznego spokoju. Medycyna wschodnia posiada wiele metod leczenia. Opierają się one na różnych założeniach, jednak każda z nich ma na względzie podstawową zasadę – zachowuje zdrowie fizyczne i duchowe


 

Czytaj więcej

Język prawdę Ci powie

Czy uważasz się za zdrową osobę? Zbadaj swój język i przekonaj się sam?

Czytaj więcej

Terapia manualna u kobiet w ciąży

Około 50% kobiet w ciąży ma dolegliwości bólowe odcinka lędźwiowo-krzyżowego i miednicy, z czego 10% z przewlekłymi dolegliwościami twierdzi, że bóle pojawiły się podczas ciąży, najczęściej między czwartym a siódmym miesiącem ciąży. W ponad 25% przypadków dolegliwości utrzymują się po porodzie dziecka.

Czytaj więcej