Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuł sponsorowany

15 lutego 2019

Medfile – najlepszy program do EDM tworzony razem z fizjoterapeutami

426

Digitalizacja w zawodzie fizjoterapeuty to fakt! Już niemalże połowa fizjoterapeutów korzysta z EDM, a rejestracja online oraz powiadomienia SMS o wizytach są najbardziej oczekiwanymi przez pacjentów udogodnieniami*. Znajomość trendów w służbie zdrowia to zarówno wyjście naprzeciw potrzebom klientów, jak również krok w kierunku zbudowania własnej przewagi nad konkurencją. Warto wiedzieć, co jest aktualnym „must have” dla pacjentów, gdzie szukać rozwiązań, jak je wdrożyć oraz jakich spodziewać się efektów. 

www.medfile.pl – najlepszy program do elektronicznej dokumentacji, ponieważ co- creating jest naszą przewagą

Decydując się na inwestycję związaną z programem do elektronicznej dokumentacji medycznej, jako główną gałąź działania i modelu pracy wybraliśmy tworzenie aplikacji wraz z jego użytkownikami, czyli sposób oparty o co-creating. Współtworzenie to trend, który nie powinien być ignorowany, ponieważ dzięki uwagom użytkowników, którzy w pewnym momencie stali się partnerami w procesie udoskonalania programu mamy 100% pewności, iż zaproponowane rozwiązania są adekwatne do rodzących się potrzeb. Przewagą Medfile jest zatem zespół developerski, dział obsługi klienta oraz dział badań BioStat w jednym miejscu, co zdecydowanie wpływa na szybkość naszych strategicznych decyzji związanych z kierunkiem rozwoju programu. Samo tworzenie karty pacjenta podyktowane było wytycznymi KIF, o czym można przeczytać tutaj: Medfile zgodny z KIF.

R e k l a m a

Badanie trendów terapeutycznych – tego wymagają pacjenci

Wiemy, jak ważna jest obecność gabinetu w Internecie – zarówno dla fizjoterapeuty, jak i dla pacjentów. Wiemy z naszych ostatnich badań, jak automatyzacja działań związanych z obsługą pacjentów podnosi efektywność i ilość realizowanych konsultacji. Jedną z ważniejszych funkcji, jakiej pacjenci oczekują jest rejestracja online na wizyty, co z powodzeniem jest realizowane przez fizjoterapeutów w Medfile. Taką potrzebę podnosi aż 49,3% respondentów.1 Jest to bardzo wygodna forma umawiania się na konsultacje, za czym przemawia:

  1. Przejrzysty grafik specjalistów z dostępnością wszystkich „wolnych” godzin, dzięki czemu pacjent może wybrać odpowiedni dla siebie termin,
  2. Rejestrację na wizytę można złożyć z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, ponieważ formularze online są dostępne 24/7,
  3. Otrzymywanie powiadomienia o dokonanej rejestracji i przypomnienia o nadchodzącej wizycie.

Ostatni punkt jest szczególnie istotny, ponieważ aż 98% użytkowników odbiera wiadomości SMS, a w Medfile takie powiadomienia wysyłane są automatycznie po wcześniejszej konfiguracji ustawień. Ta informacja to miód na serce wszystkich specjalistów zmęczonych wysyłaniem powiadomień ręcznie lub telefonicznym potwierdzaniem terminu konsultacji z pacjentem. Serwis, jaki zapewniany jest pacjentowi wpływa na całokształt postrzegania przez niego placówki fizjoterapeutycznej. Warto zatem wybrać narzędzie do elektronicznej dokumentacji, które w wersji darmowej i płatnego abonamentu będzie miało opcję wysyłania SMS.

Podsumowując:

  • Warto wybierać program do elektronicznej dokumentacji, który tworzony jest we współpracy z fizjoterapeutami,
  • Rejestracja online to usługa, która zwiększa ilość realizowanych wizyt przy mniejszym nakładzie osobowym,
  • Automatyczne wysyłanie SMS to udogodnienie, które doceniają pacjenci i dzięki któremu redukuje się ilość niezrealizowanych konsultacji,
  • W okresie testowym Medfile można sprawdzić skuteczność SMS za darmo (10 SMS),
  • Medfile Free zapewnia bezpłatny program dla gabinetów z opcją dokupienia SMS (pakiety 100 i 1000),
  • Medfile Plus oraz Premium w abonamencie na start oferują 100 SMS dla każdego użytkownika, dzięki czemu już w pierwszych dniach użytkowania programu można doświadczać ich efektywności.  

Dodatkowo dla naszych nowych klientów, którzy chcą wykorzystać potencjał tkwiący w wiadomościach SMS przygotowaliśmy specjalną promocję. Z kodem SMSza8 kupisz 100 SMS za 8 zł brutto. Przekonaj się, jakie to proste. Oferta ważna do 31.03.2019.
Wykorzystaj potencjał naszego oprogramowania, cyfryzacja w służbie zdrowia to postępujących trend i należy być z nim na bieżąco. Więcej o funkcjach przeczytasz tutaj: Funkcje w Medfile
Potrzebujesz więcej informacji? Umów się na bezpłatną prezentację systemu. Zadzwoń pod numer (+48) 530 610 330 lub napisz do nas maila na adres: biuro@medfile.pl.

Przypisy