Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuł sponsorowany

10 maja 2019

Promuj Gabinet, Rejestracja online, Elektroniczna Dokumentacja.

0 1016

Medfile to program do elektronicznej dokumentacji medycznej wraz z modułem do promocji gabinetu fizjoterapeutycznego. Darmowa strona www, rejestracja online, elektroniczna dokumentacja medyczna.

Elektroniczna dokumentacja medyczna oraz marketing i promocja w Medfile®

POLECAMY

Strategiczne podejście do rozwoju aplikacji Medfile® służącej do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej pozwoliło na globalne spojrzenie na zmagania, z jakimi mierzą się gabinety fizjoterapeutyczne i specjalistyczne. To dlatego powstały trzy nieodłączne moduły, które z poziomu jednego programu realizują niemalże wszystkie potrzeby Użytkowników. Są to:

 • darmowa strona www i katalog gabinetów;
 • rejestracja pacjentów online;
 • realizacja wizyt dzięki EDM Medfile®.

Wszystkie funkcje w jednym programie to idea rozwoju dla Medfile®, jaka towarzyszy nam od samego początku pracy nad programem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obszar związany z działaniami marketingowo – promocyjnymi nie jest priorytetem dla przedstawicieli ochrony zdrowia, ponieważ bardziej niż na SEO skupiają się na procesie diagnostyczno-terapeutycznym. Z tego też powodu Medfile® przygotował dedykowane moduły niezbędne do zarządzania gabinetem z poziomu jednego programu.

Rewolucyjne myślenie o elektronicznej dokumentacji

Trendy jednoznacznie wskazują, że działania w świecie online są nieuchronne i dotyczą wszystkich dziedzin życia społeczno-gospodarczego. e-Kartoteka pacjenta to nie tylko możliwość rejestracji wyników pacjenta i prowadzenie jego medycznej karty. To miejsce, gdzie przeniesiona zostaje niemalże cała jego dokumentacja. Wyjście poza standardowe myślenie o programie do EDM to myślenie globalne o własnej działalności, które z całą pewnością zaowocuje wzrostem ilości realizowanych wizyt. Globalny marketing online na płaszczyźnie lokalnej podniesie rentowność placówki i przyczyni się do rozwoju jej oferty, ponieważ dzięki Medfile®:

 • posiadasz darmową promocję gabinetu poprzez możliwość założenia swojej strony www na szablonie Medfile®. Dodatkowo:
  1. reklama gabinetów
  2. darmowy katalog fizjoterapeutów; W czasie tworzenia konta tworzy się z automatu darmowa wizytówka gabinetu i trafia do katalogu wszystkich gabinetów. W kolejnym kroku wystarczy w ustawieniach strony dopisać w poszczególnych polach treści, takie jak np. aktualności, godziny przyjęć itp. Większa część informacji pobiera się automatycznie, co przyspiesza przygotowanie strony www.
 • pacjenci rejestrują się na wizyty online, dzięki czemu Twoja strona www pracuje dla Ciebie 24/7 a Ty możesz skupić się na pracy. Wielofunkcyjny kalendarz w aplikacji Medfile® zintegrowany jest z platformą ZnanyLekarz, Google Calendar oraz rejestracją pacjentów online Medfile®;
 • realizujesz wizyty za pomocą modułu EDM Medfile®.

Medfile® to niezawodny produkt tworzony wraz z jego użytkownikami, dzięki czemu odpowiada na potrzeby związane z prowadzeniem elektronicznej karty pacjenta oraz działaniami marketingowo-promocyjnymi.

Co jeszcze wyróżnia nasz program?

Interaktywny kalendarz
Wielofunkcyjny kalendarz zintegrowany jest z:

 • platformą ZnanyLekarz,
 • Google Calendar oraz
 • rejestracją pacjentów online Medfile®.

Możliwe jest wprowadzanie wizyt pojedynczych i konsultacji grupowych. Autopodpowiedzi. Dodawanie wizyty za pomocą jednego kliknięcia.

Karta fizjoterapeutyczna
Dedykowana karta dla fizjoterapeutów w oparciu o wytyczne Krajowej Izby Fizjoterapeutycznej z:

 • kodami ICF;
 • wizualizacją dolegliwości (diagram fizjoterapeutyczny);
 • możliwością budowania testów fizjoterapeutycznych w oparciu o dostępne formularze.

Dostępne szablony dokumentów – zaświadczenia i skierowania, formularze i treść zgody RODO.

Dostępne funkcje takie jak: pakiety usług specjalistycznych, scalanie pacjentów, operacje grupowe na pacjentach, tworzenie faktur zbiorowych, wystawia...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
 • 10 wydań czasopisma "Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja"
 • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
 • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy