Dołącz do czytelników
Brak wyników

Artykuł sponsorowany

10 maja 2019

Promuj Gabinet, Rejestracja online, Elektroniczna Dokumentacja.

284

Medfile to program do elektronicznej dokumentacji medycznej wraz z modułem do promocji gabinetu fizjoterapeutycznego. Darmowa strona www, rejestracja online, elektroniczna dokumentacja medyczna.

Elektroniczna dokumentacja medyczna oraz marketing i promocja w Medfile®

Strategiczne podejście do rozwoju aplikacji Medfile® służącej do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej pozwoliło na globalne spojrzenie na zmagania, z jakimi mierzą się gabinety fizjoterapeutyczne i specjalistyczne. To dlatego powstały trzy nieodłączne moduły, które z poziomu jednego programu realizują niemalże wszystkie potrzeby Użytkowników. Są to:

 • darmowa strona www i katalog gabinetów;
 • rejestracja pacjentów online;
 • realizacja wizyt dzięki EDM Medfile®.

Wszystkie funkcje w jednym programie to idea rozwoju dla Medfile®, jaka towarzyszy nam od samego początku pracy nad programem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że obszar związany z działaniami marketingowo – promocyjnymi nie jest priorytetem dla przedstawicieli ochrony zdrowia, ponieważ bardziej niż na SEO skupiają się na procesie diagnostyczno-terapeutycznym. Z tego też powodu Medfile® przygotował dedykowane moduły niezbędne do zarządzania gabinetem z poziomu jednego programu.

Rewolucyjne myślenie o elektronicznej dokumentacji

Trendy jednoznacznie wskazują, że działania w świecie online są nieuchronne i dotyczą wszystkich dziedzin życia społeczno-gospodarczego. e-Kartoteka pacjenta to nie tylko możliwość rejestracji wyników pacjenta i prowadzenie jego medycznej karty. To miejsce, gdzie przeniesiona zostaje niemalże cała jego dokumentacja. Wyjście poza standardowe myślenie o programie do EDM to myślenie globalne o własnej działalności, które z całą pewnością zaowocuje wzrostem ilości realizowanych wizyt. Globalny marketing online na płaszczyźnie lokalnej podniesie rentowność placówki i przyczyni się do rozwoju jej oferty, ponieważ dzięki Medfile®:

 • posiadasz darmową promocję gabinetu poprzez możliwość założenia swojej strony www na szablonie Medfile®. Dodatkowo:
  1. reklama gabinetów
  2. darmowy katalog fizjoterapeutów; W czasie tworzenia konta tworzy się z automatu darmowa wizytówka gabinetu i trafia do katalogu wszystkich gabinetów. W kolejnym kroku wystarczy w ustawieniach strony dopisać w poszczególnych polach treści, takie jak np. aktualności, godziny przyjęć itp. Większa część informacji pobiera się automatycznie, co przyspiesza przygotowanie strony www.
 • pacjenci rejestrują się na wizyty online, dzięki czemu Twoja strona www pracuje dla Ciebie 24/7 a Ty możesz skupić się na pracy. Wielofunkcyjny kalendarz w aplikacji Medfile® zintegrowany jest z platformą ZnanyLekarz, Google Calendar oraz rejestracją pacjentów online Medfile®;
 • realizujesz wizyty za pomocą modułu EDM Medfile®.

Medfile® to niezawodny produkt tworzony wraz z jego użytkownikami, dzięki czemu odpowiada na potrzeby związane z prowadzeniem elektronicznej karty pacjenta oraz działaniami marketingowo-promocyjnymi.

Co jeszcze wyróżnia nasz program?

Interaktywny kalendarz
Wielofunkcyjny kalendarz zintegrowany jest z:

 • platformą ZnanyLekarz,
 • Google Calendar oraz
 • rejestracją pacjentów online Medfile®.

Możliwe jest wprowadzanie wizyt pojedynczych i konsultacji grupowych. Autopodpowiedzi. Dodawanie wizyty za pomocą jednego kliknięcia.

Karta fizjoterapeutyczna
Dedykowana karta dla fizjoterapeutów w oparciu o wytyczne Krajowej Izby Fizjoterapeutycznej z:

 • kodami ICF;
 • wizualizacją dolegliwości (diagram fizjoterapeutyczny);
 • możliwością budowania testów fizjoterapeutycznych w oparciu o dostępne formularze.

Dostępne szablony dokumentów – zaświadczenia i skierowania, formularze i treść zgody RODO.

Dostępne funkcje takie jak: pakiety usług specjalistycznych, scalanie pacjentów, operacje grupowe na pacjentach, tworzenie faktur zbiorowych, wystawianie rachunków, dodawanie załączników.

Kody ICF; ICD-10/ICD-9

Bazy leków z codzienną aktualizacją, kody ICF.

Recepty, obsługa płatności

Wystawianie recept refundowanych, nierefundowanych, własne receptury. e-Recepta. Generowanie rachunków i faktur.

System pełnej integracji

Platforma P1, P2, e-WUŚ, e-Recepta, e-ZLA.

Podpis pacjenta w formie elektronicznej

Podpis pacjenta w formie elektronicznej. Wysyłka na adres e-mail z zabezpieczeniem w formie tokena (szyfrowanie). Odpowiedzi pacjenta trafiają bezpośrednio do jego karty w programie Medfile®.

Zastosowania:

 • wypełnienie wywiadu medycznego/diagnostycznego;
 • ankiety zdrowotnej;
 • wyrażenie zgodny na oferowane usługi fizjoterapeutyczne/inne.

Rejestracja pacjentów online 3w1 i powiadomienia SMS

Internetowa rejestracja pacjenta na wizytę. Możliwość rejestracji w podziale na usługę/specjalistę/gabinet. Przypomnienie o wizycie poprzez SMS – udogodnienie, dzięki któremu zwiększa się ilość realizowanych wizyt. 100 SMS na start, 10 w okresie testowym.

Darmowa strona www gabinetu i katalog gabinetów

Dzięki przygotowanym szablonom w prosty sposób można zbudować swoją stronę www, która pracuje 24/7. Takie rozwiązanie jest idealne dla małych placówek i pojedynczych gabinetów, które zerowym nakładem kosztów zwiększają swoje dotarcie do pacjentów.

Aplikacja mobilna iOS i Android

Sprawne i szybkie zarządzanie wizytami. Sprawdzenie godzin pracy w danym dniu, zarządzanie kalendarzem. Z poziomu aplikacji można przejść do responsywnej karty pacjenta.

Import bazy danych pacjentów do Medfile®

Import bazy danych z popularnych formatów (w przypadku przeniesienia z innego systemu) oraz implementacja danych przechowywanych w inny sposób (tabele w excel, kartoteki prowadzone w sposób tradycyjny).

Integracja z Laboratoriami

Szybkie i skuteczne zlecanie badań laboratoryjnych i ich odczytu dzięki automatycznemu załadowaniu wyników do karty pacjenta.

Telemedycyna/ Zdalny Gabinet

Telemedycyna pozwala na połączenie fizjoterapeutów z pacjentami w świecie online poprzez sieć teleinformatyczną 24/7.e-Konsultacje z wykorzystaniem wideo, czatu czy telefonu w oparciu o przeprowadzony wywiad lekarski czy dostarczone wyniki badań pacjenta.

Telefonia VoIP

Telefonia VoIP w Medfile® to kompletna oferta obejmująca własny numer stacjonarny/komórkowy centralę telefoniczną ze scenariuszami IVR, nagrywanie połączeń i wirtualny fax.

Potrzebujesz więcej informacji? Umów się na bezpłatną prezentację systemu.
Zadzwoń pod numer (+48) 530 610 330 lub napisz do nas maila na adres: biuro@medfile.pl

Przypisy