Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp

22 lipca 2022

Poznaj narzędzia do pracy nad sprawnością i prawidłowym funkcjonowaniem ciała każdego dnia

0 161

Ciało pozwala nam w pełni korzystać z życia. Poruszać się, biegać, jeździć na rowerze czy tańczyć! Od najmłodszych lat trzeba zwracać uwagę na jego prawidłowe funkcjonowanie, aby cieszyć się sprawnością jak najdłużej. Księgarnia internetowa Fizmedio powstała z myślą o tych, którzy zawodowo zajmują się przywracaniem pełni możliwości innym lub po prostu chcą zadbać o swoje ciało.

Szeroki wybór wygodnych publikacji w formie elektronicznej obejmuje praktyki zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych osób. Wśród stałych działów, do których piszą doświadczeni specjaliści, znajdują się: choroby neurologiczne, patologie w rozwoju dziecka, rehabilitacja poszpitalna, schorzenia i dysfunkcje, urazy, wady postawy i deformacje kręgosłupa oraz zwyrodnienia. Sprawdź poniższe publikacje!

POLECAMY

  • „Kamienie milowe w rozwoju psychoruchowym dziecka 0–12 m.ż. Wspomaganie rozwoju według koncepcji NDT Bobath”. E-book dla rodziców i osób zajmujących się maluchami. Dzięki niemu możesz skontrolować, czy dziecko rozwija się prawidłowo i szybko zareagować, jeśli pojawią się jakiekolwiek zaburzenia.
  • „Postępowanie rehabilitacyjne w złamaniach kości przedramienia”. Ten minibook dostarczy Ci najpotrzebniejszych informacji i wskazówek, dzięki którym zadbasz o prawidłowość procesu leczenia i szybką rekonwalescencję. Prze...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Tylko w ten weekend kupisz prenumeratę aż 35% TANIEJ

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 10 wydań czasopisma "Praktyczna Fizjoterapia i Rehabilitacja"
  • Nielimitowany dostęp do całego archiwum czasopisma
  • ...i wiele więcej!
Sprawdź

Przypisy